1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што ќе носите за Нова година..

Дискусија во 'Канта' започната од Ice-age, 26 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ice-age

  Ice-age Активен член

  Се зачлени на:
  21 ноември 2011
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  1
  Девојки се ближи нова година дали имате испланирано што би носеле.??? Ако има ваква тема оваа слободно затворете ја.. :D
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.968
  Допаѓања:
  55.206
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.