Што ќе правите летово?

Дискусија во 'Канта' започната од biggirlsdontcry, 12 јуни 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. biggirlsdontcry

  biggirlsdontcry Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 март 2012
  Пораки:
  483
  Допаѓања:
  160
  Што ќе правите летово?
  Какви планови имате?
  ќе шетате,ќе одите одмор,ќе работите,ќе седите дома и ќе се досадувате секој ден.. ?
  однапред се извинувам ако оваа тема е дупла јас прелистав по форумов и не најдов слична

  Со што ќе се занимавате?

  едно прашање..како ви поминува еден ден,летен ? Имате ли моменти кога немате каде и со кој да искочите,презаситени сте од тоа што го имате,другарките,воздухот..... ?
  Што правите кога немате што да правите? :D
   
 2. Snow-Queen

  Snow-Queen Форумски идол

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  15.267
  Допаѓања:
  14.970
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.