1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

Што ќе се запишете на факултет

Дискусија во 'Канта' започната од smiley16, 9 август 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. smiley16

  smiley16 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 август 2012
  Пораки:
  174
  Допаѓања:
  51
  Ајде матуранти пофалете се што ќе се запишете, на кој факултет, каде, што насока...
   
 2. blue.eyed

  blue.eyed Активен член

  Се зачлени на:
  9 август 2013
  Пораки:
  35
  Допаѓања:
  3
  На економски,насока-Економија. anyone else? :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.