1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

архитектура

Дискусија во 'Канта' започната од dalinda1, 25 август 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. dalinda1

  dalinda1 Активен член

  Се зачлени на:
  19 септември 2013
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  2
  Здраво девојки, читав на форумов за оваа насока има многу коментари но се постари, сакав да прашам за нови мислења но ми треба за студирање Архитектура во Словенија, дали има некоја која што е запознаена на оваа тема да ми кажи точно како треба што треба? фала однапред :)
   
  На Anyeska му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.