1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

астрологија

Дискусија во 'Канта' започната од Zumbula, 21 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Zumbula

  Zumbula Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 април 2011
  Пораки:
  121
  Допаѓања:
  83
  дали верувате во астрологија? ви правел ли некој натална карта? јас ги гледав пред некое време овие на свет плус,и онака ги слушам и се чудам...и јас не би била јас ако не се јавам :D да ви кажам искрено ептен се изненадив,тоа што ми го кажаа се оствари..ама затоа кога ми стигна сметка на моите им се крена коса :D што мислите вие за ова?
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.959
  Допаѓања:
  55.026
  Пол:
  Женски
  Има тема за натална карта, има теми за хороскоп, оваа оди во канта.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.