1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

безглутенска храна

Дискусија во 'Канта' започната од daks, 10 јули 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. daks

  daks Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јуни 2014
  Пораки:
  127
  Допаѓања:
  57
  здраво на сите. 8) би сакала да споделите ваше мислење и искуство во врска со безглутенската исхрана ? дали се согласувате ? иии дали познавате некој што ја практикува и колку е од корист :)
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.113
  Допаѓања:
  56.359
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.