babylove овошни кашички

биографија за вашите омилени пејачи/пејачки

Дискусија во 'Канта' започната од Quuen, 31 јули 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Quuen

  Quuen Популарен член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2014
  Пораки:
  461
  Допаѓања:
  2.600
  Пол:
  Женски
  па сите имаме омилени пејачи или пејачки но сите ли ја знаеме нивната биографија кој ја знае нека ја напише
  Aко има ваква тема слободно нека оди во канта но мислам дека тема и затоа ја отворив
   
 2. love.a7x

  love.a7x Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 јуни 2014
  Пораки:
  171
  Допаѓања:
  112
  Мислам дека нема некоја потреба од ваква тема, кој би читал за мојот омилен пејач или пејачка, ако некого го интересира нечија биографија би изгуглал :?:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.