1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

би се решиле да живеете заедно со момчето?!?

Дискусија во 'Канта' започната од fejsbuk, 19 јули 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. fejsbuk

  fejsbuk Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 јули 2010
  Пораки:
  20
  Допаѓања:
  3
  сакам да слушнам коментари дали некој веќе го има направено тоа и што мислите во врска со заедничкиот живот онака опуштено во врска, и дали тоа води на чекор понатаму или сепак останува како животна авантура? и какви се последиците кога ке се прекине сето тоа?
   
 2. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.381
  Допаѓања:
  1.113
  Пол:
  Женски
  Темава е веќе постоечка.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.