1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

блогови, дали некој ја femina има?

Дискусија во 'Канта' започната од kiddie, 18 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. kiddie

  kiddie Истакнат член

  Се зачлени на:
  23 јуни 2011
  Пораки:
  18
  Допаѓања:
  3
  Ако некој претходно ја напраил темава само дајте линк и слободно бришете ја..
  Anyway, вчера си направив блог и сакав да прашам дали некој веќе има направено бидејки не се снаоѓам најуспешно co мојот и добро би ми дошла помош од некоја поискусна блогерка :)
  ty
   
 2. Agrona

  Agrona Популарен член

  Се зачлени на:
  21 декември 2012
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  1.712
  Пол:
  Женски
  Moжеш да прашаш тука во оваа тема сигурно ќе ти кажат девојките. Јас би ти помогнала со задоволство, но не знам. Поздрав :hai:
  moda-i-stil/blog-povrzan-so-modata-t2989/?hilit=%D0%B1%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%BE%D0%B2%D0%B8
   
 3. owi

  owi Истакнат член

  Се зачлени на:
  3 јануари 2013
  Пораки:
  252
  Допаѓања:
  123
 4. Tanjamm

  Tanjamm Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  7.350
  Допаѓања:
  10.434
  Имам 2 блога. Многу е лесно, се логираш, го правиш блогот му бираш дизајн и закачуваш постови. Ако направиш грешка можеш да корегираш. Со тек на време ќе научиш, дури ти дава и колку прегледи имало од посетители.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.