1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

васил антевски дрен-економски смер

Дискусија во 'Канта' започната од ivana-milanovska, 18 јуни 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. ivana-milanovska

  ivana-milanovska Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 мај 2010
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  1
  Некоја информација за економскиот смер,дали е тежок?
   
 2. Plavusa.17

  Plavusa.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  20 март 2011
  Пораки:
  4.133
  Допаѓања:
  6.032
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.