1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ваше мислење

Дискусија во 'Канта' започната од len4ence, 21 септември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. len4ence

  len4ence Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  1
  значи темава е слободно време затоа овде го ставам. Онака си правам видеа кога ми е досадно па видете ги ако не ви е проблем :)) не се долги по 3 минути се. Кажете што да изменам за во иднина ако имате некоја програма за вакви ствари кажете ми ја и вие објавете по некое ваше дело :) :)

  http://www.youtube.com/watch?v=pMt5yOojQ8M
  http://www.youtube.com/watch?v=JZ21qnjPj0s
   
 2. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.514
  Допаѓања:
  27.295
  Пол:
  Женски
  Доџе ми да виснем :@ :@ :@
   
  На macaaaaa, skyAngel, nesa и 1 друга личност им се допаѓа ова.
 3. smile.for.life

  smile.for.life Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 март 2010
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  2
  Да не се замараш со вакви глупости. Или замарај се ама не не тапи нас, ова е форум за отварање корисни и продуктивни теми. Поздрав,секое добро. :)
   
 4. Lina24

  Lina24 Истакнат член

  Се зачлени на:
  26 февруари 2010
  Пораки:
  2.230
  Допаѓања:
  438
  лелеллелее :D :D :D :D :D сликите :D а песната врв 8) растанак !!!!
   
 5. nesa

  nesa Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2010
  Пораки:
  839
  Допаѓања:
  1.221
  Пол:
  Женски
  децава стварно немаат што да прават :puke:
   
 6. OrdinaryGirl

  OrdinaryGirl Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 февруари 2010
  Пораки:
  1.453
  Допаѓања:
  497
  Јас би те советувала кога веќе имаш слободно време и ти е досадно, да го искористиш времето порационално, на пример да прочиташ некоја книга, па да се активираш во некоја дискусија на форумов во категоријата Литература и уметност :)
   
  На angelce1 му/ѝ се допаѓа ова.
 7. starfish

  starfish Популарен член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2010
  Пораки:
  4.833
  Допаѓања:
  10.128
  Пол:
  Женски
  :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

  не можам да се соземам

  :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
   
 8. baguf4e

  baguf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  3.069
  Допаѓања:
  6.613
  Пол:
  Женски
  Вриштим у себи и срци ми се кида,седам би дана плакала без стида заради овие глупости!!! :rofl:
   
  На Unfaithful18 му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Доместосот. :|
  Клуч!

  Е тоа би било моето мислење во врска со темата. ;)
   
  На SpoiledBaby му/ѝ се допаѓа ова.
 10. thatsmysecret

  thatsmysecret Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 мај 2010
  Пораки:
  452
  Допаѓања:
  215
  оф мори мајко милааааа.. :clap: :rofl: :rofl: :rofl:
   
 11. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  :x :x
  полека бројче соземи се :x
  :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
   
 12. len4ence

  len4ence Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 јули 2010
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  1
  значи не сакам да се карам зашто нема потреба а и сигурно сте поголеми од мене така да ме учеа да не се карам со постари :) а инаку тие слики ми значат многу и песната ми значи многу а тоа што не ви се допаѓа е во ред ама не мора толку вулгарно да го кажувате. ОК си е :)
   
 13. 2468

  2468 Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2009
  Пораки:
  4.497
  Допаѓања:
  2.836
  Пол:
  Женски
  види малечка, никој на вулгарен начин не ти се обрати :!:
  друго, ова е форум кај што разменуваме искуства, проблеми итн итн.... а ти тука ни постираш видеа од твоите френдици |( и што сакаш да ти кажеме? :?:
  еј супееер јеаааах :rock: :rock: само напред вие сте бфф |(
  оф лелеее |(
  местото на темава не е за овдека, а најмалку да ги гледаме твоите бфф и твојата полуматура? :^)
   
  На SoLis му/ѝ се допаѓа ова.
 14. Trendafilka

  Trendafilka Форумски идол

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  5.941
  Допаѓања:
  27.590
  ТОП се двете! :up:
  Ама второто е посупер, еве сега го окачив кај мене на FB да го види народ, па ќе ти пишам коментари, ако не ти штракнат клуч дотогаш на темава!
  Инаку, не ги случај што коментираат погоре, љубоморни се, :P
  :rofl: :rofl: :rofl:
  Ај они нека направат вакво клипче да видам! :^)
  Не можат. Епа не може секој!
  :rofl:
   
  На Offspring, Hopeful и 2468 им се допаѓа ова.
 15. UbavkaBube

  UbavkaBube Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2010
  Пораки:
  297
  Допаѓања:
  95
 16. Sweety-Tweety

  Sweety-Tweety Популарен член

  Се зачлени на:
  17 декември 2009
  Пораки:
  994
  Допаѓања:
  500
  Дал да плачам ил да се смеам... Останав без зборови. :x
  Само напред девојче!!!
   
 17. TheKiketoo

  TheKiketoo Популарен член

  Се зачлени на:
  2 јули 2010
  Пораки:
  1.240
  Допаѓања:
  883
  :^) :^)
  тебе ти значи - нас не, доволно си ја губите приватноста на фејзбук, па сега и на јутуб и фемина се ставиле |( , како сите да се интересираат за вас |( , тоа што сте го направиле ова е супер еден вид спомен што ќе го имате цел живот, ама постојат цд-а алоооооооо, јутуб и фемина не се за секоја глупост, бит пазар ги направивте |(
  клуч за темата
   
  На OrdinaryGirl му/ѝ се допаѓа ова.
 18. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.644
  Допаѓања:
  149.410
  Није могуче за сВе да се криви америчките батаци!Ова влијаело и на интелигенција,креативност...на сВе бре!
  Ако генерацијата од 45-60 години е жртва на транзицијата,овие новиве од 1 до 17-8 се жртва на Ким Кардашијан и ко.
   
 19. veri

  veri Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  3.061
  Допаѓања:
  1.475
  Ooooh my Gosh :o |(
   
 20. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  [​IMG]
  :rofl: :rofl: :rofl:
   
  На Trendafilka му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.