1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ваше мислење

Дискусија во 'Канта' започната од len4ence, 21 септември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. wild-rose

    wild-rose Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 август 2010
    Пораки:
    61
    Допаѓања:
    5
    Во прво си, приватноста останува надвор од форумов,девојче тоа што го правиш, мислам на видеата и слично е супер, да имаш за спомен, ама тоа се чува на цд-а а не на фемина, на јутуб или кај знам каде...и јас правев вакви клипови, и сум прилично добра, исто се занимавам и со фотографија аматерски па не ги замарам девојкиве на фемина со тоа. ако си талентирана за тоа има посебни страници кај што можеш да се регистрираш па да бараш мислење, или пробај на јутуб ама не со слики од другарките или твои....да ставиш некои пејсажи со ефекти би дошле далеку покреативни од ова...
     
  2. Lilit

    Lilit Форумски идол

    Се зачлени на:
    25 ноември 2009
    Пораки:
    11.716
    Допаѓања:
    150.558
    ...да смо паметне и снажне...тааап слика од Ајнштајн...е ајде де. 8)
     
  3. JuLleE

    JuLleE Форумски идол

    Се зачлени на:
    15 јануари 2010
    Пораки:
    17.186
    Допаѓања:
    235.145
    ццц е добро де женски што ја право исмевате и критикувате,па вие као демек сте совршени,имате
    коментар на се.Kој што сака нека прави.и никој не ве тера да и ги гледате клиповите,какви се такви се,ги ставила,па не морате на се одма со иронија да пристапувате.мислите дека па сите ваши постови се во ред,не се досадни и не се за смеејње.
     
  4. mar17

    mar17 Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 септември 2010
    Пораки:
    234
    Допаѓања:
    107
    ти јуле изгледа си и френдица на типката а ? :D што ја браниш као демек :P
     
  5. Unfaithful18

    Unfaithful18 Популарен член

    Се зачлени на:
    11 јануари 2010
    Пораки:
    2.382
    Допаѓања:
    1.114
    Пол:
    Женски
    Драга Јуле
    Иако не бев дел од девојките кои постирале погоре, ќе си земам за право да ти пишам реплика во врска со постот. Значи клиповите се ок и верувам дека и значат, ама форумот не е место каде што требало да ги постави и да чека коментари. Не е ова фејсбук па да ставаме свои слики, клипови и да очекуваме лајкови, нели? Темите во форумот треба да поттикнуваат дискусија, можности за дебатирање што во овој случај ова не е можно, така да нејзината тема е против правилата и треба да биде заклучена.
    А ти ако пронајде некој пост низ форумот, или тема што исто така е против форумските правила, слободно пријави ја и администраторите ќе ја избришат. ;)
     
  6. JuLleE

    JuLleE Форумски идол

    Се зачлени на:
    15 јануари 2010
    Пораки:
    17.186
    Допаѓања:
    235.145
    Aко одбранам некој не значи дека сум нејзина френдица,и не треба секогаш моето мислење да се совпаѓа со на останатите,и тоа исто така не значи дека треба да се контрам пак и со другите.само малку ми смета што сите право веднаш напаѓате.Oставете ја,ако е против правилата тогаш си има администратори и тие ќе ја средат работата,а и плус девојката е мала мислам,па затоа и ме испровоцира тоа што сите и се смеете,гледа форум,секој нешто си прашува и си мисли дека и нејзиното прашање е во ред за да го постави овде.убаво и се обратете а не само смајлови да ставате,иронично да коментирате и да се филозофира што треба да чита и како да го троши слободното време.Tоа она си знае,може нејзе тоа и е убаво,да си снима клипови.Mногу совршени жени имало овде,никој не греши,сите правилно постапувате.извинете,никого не сакам да навредам ниту пак да влезам во конфликт ама речиси во секоја тема има многу паметњаковци кои се знаат и они не грешат,не они се совршени и само да се напаѓало.
     
  7. Unfaithful18

    Unfaithful18 Популарен член

    Се зачлени на:
    11 јануари 2010
    Пораки:
    2.382
    Допаѓања:
    1.114
    Пол:
    Женски
    Ова е форум и секој има право да си го каже мислењето, или да напише што сака. Но, сепак постојат правила кои ако не се почитуваат, знаеш кој неред би се направило? Ако се толерираат ваквите теми, таа утре ќе отвори нова тема со слика од неа и дечкото па ние да коментираме колку си одговараат |( Тоа што некои постови се иронични, е само поради тоа што ни е преку глава од таквите глупи теми кои секојдневно го реметат форумот.
    Што не е во ред не е , и нема тука што веќе да се коментира.
     
  8. JuLleE

    JuLleE Форумски идол

    Се зачлени на:
    15 јануари 2010
    Пораки:
    17.186
    Допаѓања:
    235.145
    се согласувам со тебе дека секојдневно се отвараат безмислени теми,не велам дека темава е супер само ми смета иронија бидејќи се може и без неа.Tебе те почитувам баш поради твоите теми кои секогаш ти се на место,и јас сум за да се одстрани хаосот од форумот ама тоа да си го сторат администрaторките а не други со исмевање и пак ќе кажам иронија.cе извинувам ама тоа многу ме вади од такт кај луѓето.
     
    На Unfaithful18 му/ѝ се допаѓа ова.
  9. viki44e

    viki44e Популарен член

    Се зачлени на:
    17 мај 2010
    Пораки:
    1.988
    Допаѓања:
    1.087
    Значи сепак нашето мислење е клуч! ;)
    Лен4енце чекаме некоја добра тема од тебе...Nothing personal... ;)
     
    На Angelche му/ѝ се допаѓа ова.
  10. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    Ах што ми е криво оти ми е поминат лимитот, па неможам да видам за какво ремек дело станува збор!
     
  11. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    Мора да има Мајка Тереза |(
     
  12. JuLleE

    JuLleE Форумски идол

    Се зачлени на:
    15 јануари 2010
    Пораки:
    17.186
    Допаѓања:
    235.145
    A ти извини која си,зарем јас морам секогаш да го делам твоето мислење, и што темата е добра ако ти така мислиш?Mа дај офии секој може да си пише свои мислења и немој те молам да да ми вадиш имиња,јас дали сум мајка тереза или не,тебе нема што да те замара.I престани да провоцираш.
     
  13. Offspring

    Offspring Форумски идол

    Се зачлени на:
    14 јуни 2010
    Пораки:
    7.166
    Допаѓања:
    26.994
    Секако дека секој има право на свое мислење. Ама гледаш, сите мислења какви се овде? Негативни. Затоа така те нареков, извини ако те навредив.
     
  14. JuLleE

    JuLleE Форумски идол

    Се зачлени на:
    15 јануари 2010
    Пораки:
    17.186
    Допаѓања:
    235.145
    Jас не мислам како сите,така мислев така коментирав,не ми беше целта да се прикажам добра помеѓу сите негативци.Dадов мислење на тема за и која и јас мислам дека не вреди за дискусија ама само ми сметаше тоа што веднаш сите и се нафрлија.Tакви работи ми сметат,посебно кога се работи за една сосема незначајна работа.
     
  15. SpoiledBaby

    SpoiledBaby Истакнат член

    Се зачлени на:
    10 април 2010
    Пораки:
    890
    Допаѓања:
    302
    Зарем оваа тема сеуште не добила катанче?
     
  16. Unfaithful18

    Unfaithful18 Популарен член

    Се зачлени на:
    11 јануари 2010
    Пораки:
    2.382
    Допаѓања:
    1.114
    Пол:
    Женски
    Темата е заклучена бидејќи ги нарушува правилата на форумот и не поттинкува дискусија.
    pravila-i-novosti/pravila-na-forumot-t44/
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.