1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

вашиот прв бакнеж...кога...како се чувствувавте?

Дискусија во 'Канта' започната од elenka1990, 16 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. elenka1990

  elenka1990 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 мај 2011
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  раскажете ми како сте се чувствувале, кога се случил вашиот прв бакнеж, каде се случил, и слично
   
 2. elenka1990

  elenka1990 Истакнат член

  Се зачлени на:
  16 мај 2011
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  на пример мојот прв бакнеж ми се случи на 13 години точно на 10-ти јуни. со другарки отидовме во парк и таму го сретнав момчето во кое бев лудо залјубена, одеднаш ме повика насамо и ме бакна, потоа тоа бакнување продолжи уште долго време. срцето ми чукаше пресилно и бев многу возбудена
   
 3. angel4e121

  angel4e121 Истакнат член

  Се зачлени на:
  6 август 2010
  Пораки:
  687
  Допаѓања:
  291
  веке има ваква тема!!
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.