1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

ве молам отворете :)

Дискусија во 'Канта' започната од Yeeah, 13 август 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Yeeah

  Yeeah Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  500
  Допаѓања:
  2.684
  Дали ја има некој користено оваа билна крема?
  дали ви помогна? :)

  и сакав да ве прашам , дали колконската вода помага за чистење на лицето од бубулици?
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.180
  Пол:
  Женски
  Темата е дупла, веке има теми - Каква крема за лице користите, чистење на лицето од бублици.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.