витамини

Дискусија во 'Канта' започната од Eci98, 23 април 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Eci98

  Eci98 Истакнат член

  Се зачлени на:
  8 декември 2011
  Пораки:
  38
  Допаѓања:
  6
  Мислам дека нема ваква тема-ако има Кантаа

  Вака ме интересира некои кој знае да каже во која храна има витамени и какви витамини,да ми објасни подетално за витамините и кои е најдобро да се внисуваат.

  Ако сметате дека темата не е добра слободно Канта
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.872
  Допаѓања:
  54.024
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.