1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

влакненца на грбот

Дискусија во 'Канта' започната од kate15, 4 август 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. kate15

  kate15 Нов член

  Се зачлени на:
  4 август 2010
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Имам влакненца на грбот односно на делот кој се однесува на струкот одма над задникот ве молам помош :(
   
 2. dani14

  dani14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јули 2010
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  0
  nz srcke jas nisto ama se nadevam deka ke ti pomognat drugite devojki :)
   
 3. Lilit

  Lilit Форумски идол

  Се зачлени на:
  25 ноември 2009
  Пораки:
  11.770
  Допаѓања:
  151.259
  Нема спас,предодредена си да станеш орангутан.
   
 4. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.514
  Допаѓања:
  27.298
  Пол:
  Женски
  :rofl: :rofl: :rofl:
   
 5. dani14

  dani14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јули 2010
  Пораки:
  19
  Допаѓања:
  0
  mnogu smesno :devil:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.