1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

влакненца околу брадавиците

Дискусија во 'Канта' започната од mode, 10 август 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. mode

  mode Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 август 2010
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  значи имам 17 год. и веќе од пред 1 и пол, 2 год. ми се имаат појавено влакненца околу брадавиците..
  ве молам помогнете ми како да го решам овој проблем затоа што се чуствувам непријатно во врска со тоа..
  имам читано отстранување со брич, восок, кубалка.. ама сите тие начини не ми изгледаат како некоја голема помош бидејќи повторно ќе се појавуваат, па ќе треба редовно да превземам мерки..
  благодарам однапед
   
 2. Emilija

  Emilija Истакнат член Член на тимот

  Се зачлени на:
  9 ноември 2009
  Пораки:
  28
  Допаѓања:
  41
  Пол:
  Женски
  Темата е заклучена поради тоа што веќе постои таква тема. Еве линк: telo/vlaknenca-na-gradite-t1312/

  Поздрав ;)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.