1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

вознемирена сум за...

Дискусија во 'Канта' започната од majaaa, 5 октомври 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. majaaa

  majaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2009
  Пораки:
  99
  Допаѓања:
  26
  тука може да пишувате за што се сте вознемирени.
   
 2. wolf4e

  wolf4e Популарен член

  Се зачлени на:
  16 јануари 2010
  Пораки:
  2.285
  Допаѓања:
  1.894
 3. majaaa

  majaaa Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 ноември 2009
  Пораки:
  99
  Допаѓања:
  26
  не туку кој ве има вознемирено досега,зошто,како..итн..
   
 4. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.382
  Допаѓања:
  1.114
  Пол:
  Женски
  Маја гледам дека си зачленета меѓу првите членови на форумот.Ако досега не си нашла време да ги прочиташ правилата ќе те замолам да го направиш тоа. Темите што ги отвараш се веќе постоечки.
  Се надевам дека нареден пат нема да правиш вакви грешки. Поздрав
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.