врска на далечина

Дискусија во 'Канта' започната од fatamorgana123, 15 март 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. fatamorgana123

  fatamorgana123 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 февруари 2013
  Пораки:
  1.268
  Допаѓања:
  1.513
  можеби ја има темава али сакам да прашам во ред ли е врска на далечина? типот е од друг град,а сака врска сепак јас сум против бидејќи и никогаш не сум ни била и мислам дека тоа не е ни врска.Anything good about it? :?:
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.729
  Допаѓања:
  5.142
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.