1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

втор факултет

Дискусија во 'Канта' започната од snegulka21, 19 август 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. snegulka21

  snegulka21 Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 декември 2010
  Пораки:
  249
  Допаѓања:
  92
  Би сакала да прашам дали некој има некаква информација околу студирањето по втор пат, значи дали е вистина дека доколку веќе си дипломиран на некој факултет, дека доколку се запишеш на втор не се плаќа ништо. Ај некоја информација плус околу ова :)
   
 2. The-Queen

  The-Queen Популарен член

  Се зачлени на:
  10 јули 2010
  Пораки:
  2.139
  Допаѓања:
  2.424
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.