1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

годишнина

Дискусија во 'Канта' започната од srcushka, 13 февруари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. srcushka

  srcushka Истакнат член

  Се зачлени на:
  4 мај 2010
  Пораки:
  41
  Допаѓања:
  6
  уште малку правам 4 год со дечко ми и за тој ден сакам да му пратам неккава порака уникатна пошо ние за тој период од 4 год раскинувавме неколку пати,се повредувавме еден со друг но сеа нашата лјубов е посилна од се.во таа порака сакам да му казам дека и после се лошо што поминавме го сакам премногу.и некој предлог за поклон ако мозе да ми казете.позз фала ви многу
   
 2. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.151
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.