1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

големи броеви а да не се теткински

Дискусија во 'Канта' започната од betelu, 30 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. betelu

  betelu Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 ноември 2009
  Пораки:
  17
  Допаѓања:
  2
  сакам да знам дали некој знае каде да се купат големи броеви на купаки,фустан,сукњи и слично
   
 2. viki44e

  viki44e Популарен член

  Се зачлени на:
  17 мај 2010
  Пораки:
  1.988
  Допаѓања:
  1.087
  [mod-dupla:g9524byc][/mod-dupla:g9524byc]
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.