1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

грижа на тело

Дискусија во 'Канта' започната од katy03122305, 10 ноември 2016.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. katy03122305

  katy03122305 Нов член

  Се зачлени на:
  24 октомври 2016
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  Здраво, јас почнувам да користам третмани за тело, сум почетничка и би била многу благодарна ако можете да ми кажете како се користат некои работи како на пример, маска за коса, пилинг за тело, некои шминки и друго. :D
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.