1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

дали би биле во врска со хендикепирано лице (инвалид)

Дискусија во 'Канта' започната од martina-srcus, 26 август 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. martina-srcus

  martina-srcus Нов член

  Се зачлени на:
  18 август 2010
  Пораки:
  255
  Допаѓања:
  14
  па вка шетајки денес низ градов ми дојде на ум да поставам една ваква тема, дали би биле во врска со инвалидизирано лице и дали би имале предрасуди да бидете интимни со инвалидизирано лице.
  Ме интересира вашето мислење и се надевам ке бидете искрени сакам да ги слушнам вашите размислувања.
   
 2. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.514
  Допаѓања:
  27.297
  Пол:
  Женски
 3. martina-srcus

  martina-srcus Нов член

  Се зачлени на:
  18 август 2010
  Пораки:
  255
  Допаѓања:
  14
  ок тогаш се извинувам и ти благодарам на твојата надобуднос што ми посочи дека веке има таква тема
   
 4. martina-srcus

  martina-srcus Нов член

  Се зачлени на:
  18 август 2010
  Пораки:
  255
  Допаѓања:
  14
  само ме интересира лилипут 23 дали знаеш кога е дадено последното мислеље на оваа иста тема некаде во фебруари колку што видов и таа е неактивна и треба да се брише неможе тема неактивна толкав период и понатаму да стои.
   
 5. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.382
  Допаѓања:
  1.114
  Пол:
  Женски
  Да не си ти администраторот можеби, а Мартина?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.