дали би биле во врска со хендикепирано лице (инвалид)

Дискусија во 'Канта' започната од martina-srcus, 26 август 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. martina-srcus

  martina-srcus Нов член

  Се зачлени на:
  18 август 2010
  Пораки:
  255
  Допаѓања:
  13
  па вка шетајки денес низ градов ми дојде на ум да поставам една ваква тема, дали би биле во врска со инвалидизирано лице и дали би имале предрасуди да бидете интимни со инвалидизирано лице.
  Ме интересира вашето мислење и се надевам ке бидете искрени сакам да ги слушнам вашите размислувања.
   
 2. Lolipop23

  Lolipop23 Форумски идол

  Се зачлени на:
  21 март 2010
  Пораки:
  5.509
  Допаѓања:
  27.238
  Пол:
  Женски
 3. martina-srcus

  martina-srcus Нов член

  Се зачлени на:
  18 август 2010
  Пораки:
  255
  Допаѓања:
  13
  ок тогаш се извинувам и ти благодарам на твојата надобуднос што ми посочи дека веке има таква тема
   
 4. martina-srcus

  martina-srcus Нов член

  Се зачлени на:
  18 август 2010
  Пораки:
  255
  Допаѓања:
  13
  само ме интересира лилипут 23 дали знаеш кога е дадено последното мислеље на оваа иста тема некаде во фебруари колку што видов и таа е неактивна и треба да се брише неможе тема неактивна толкав период и понатаму да стои.
   
 5. Unfaithful18

  Unfaithful18 Популарен член

  Се зачлени на:
  11 јануари 2010
  Пораки:
  2.376
  Допаѓања:
  1.098
  Пол:
  Женски
  Да не си ти администраторот можеби, а Мартина?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.