1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

дали верувате некоја злобна да ви направи магија или во гата

Дискусија во 'Канта' започната од nana2112, 29 мај 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. nana2112

  nana2112 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  226
  Допаѓања:
  408
  здаво на сите сакам да воведам на форумот нова тема дали верувате

  [mod-dupla:1myqu7fl][/mod-dupla:1myqu7fl]
   
 2. nana2112

  nana2112 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 февруари 2011
  Пораки:
  226
  Допаѓања:
  408
  дали верувате во гатачки,бајачки или дали некој ви има направено некој магија јас тоа го осетив на своја кожа не верував до сега дека постојат такви злобни личности и што имаат корист од тоа и дали свесни дека може и тоа на нив може да им се врати со полошо бе молам пишете на оваа тема ми треба мислење поз до сите
   
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.695
  Допаѓања:
  65.010
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.