1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

дали ви се случило во некоја гужва да фатите машко ...

Дискусија во 'Канта' започната од sexy555, 14 јули 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. sexy555

  sexy555 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  девојки дали ви се случило некогаш во некоја гужва пример во диско итн. да фатите непознато машко за га*от или пени*от бес тој да ве примети или да ве примет? :lol:
   
 2. vendiii

  vendiii Популарен член

  Се зачлени на:
  13 февруари 2011
  Пораки:
  1.368
  Допаѓања:
  2.465
  Секси а да се откажеш од отворање на нови теми на неодредено време ? :wasntme: :?:

  Ако фатиш некого во гужва тоа е за рака па и нога , во спротивно тоа си има и друго име сексуално вознемирување така да пази се ... |(
   
 3. sexy555

  sexy555 Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 јуни 2011
  Пораки:
  7
  Допаѓања:
  0
  мислам на тоа дали на вас женскиве ви се случило тоа да фатите машко доколку и се многу допадне односно да се запалите и тоа ненадајно да го направите
   
 4. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.994
  Не ни се случило.

  Канта.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.