1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

дали е можна бременост без секс

Дискусија во 'Канта' започната од tosic92, 20 октомври 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. tosic92

  tosic92 Активен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2012
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  4
  Луѓе, страшно ме занима дали може да дојде до бременост без сексуален однос туку само при петинг?
   
 2. Lining

  Lining Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јули 2012
  Пораки:
  271
  Допаѓања:
  184
  Може може, како да неможе. Дури и од небо може да ти падне бебето немора да го носиш 9 месеци ти незнаеше? |(
   
 3. tosic92

  tosic92 Активен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2012
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  4
  da kao Deva Marija so Isus
   
 4. BlackMarket

  BlackMarket Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 октомври 2012
  Пораки:
  248
  Допаѓања:
  265
  Секако дека може, ако доволно долго мислиш дека си трудна, нормално дека ќе затрудниш.
   
 5. tosic92

  tosic92 Активен член

  Се зачлени на:
  8 септември 2012
  Пораки:
  13
  Допаѓања:
  4
   
 6. belisima88

  belisima88 Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 јуни 2012
  Пораки:
  99
  Допаѓања:
  103
  Пол:
  Женски
  да може...цццц
   
 7. E...V...I...L

  E...V...I...L Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2012
  Пораки:
  782
  Допаѓања:
  466
  Па како иначе штркот би не носел?
   
 8. BlackMarket

  BlackMarket Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 октомври 2012
  Пораки:
  248
  Допаѓања:
  265
  А ти што точно подразбираш под петинг?
   
 9. Lining

  Lining Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јули 2012
  Пораки:
  271
  Допаѓања:
  184
  Па ние сериозно ти рековме дека може а ти не веруваш. Иди истуширај се со ладна а потоа намачкај се со мајонез и ќе го изгубиш бебето штом толку не го сакаш.

  Редактирано: Не ми е јасно зошто уште е отклучена темава?? Веќе двапати ја пријавив ! :envy:
   
  На Micheleljubov, belisima88 и BlackMarket им се допаѓа ова.
 10. E...V...I...L

  E...V...I...L Истакнат член

  Се зачлени на:
  31 јануари 2012
  Пораки:
  782
  Допаѓања:
  466
  ^Не е заклучена затоа што нема модератор онлајн, стрпете се па и вие.
   
  На Lining му/ѝ се допаѓа ова.
 11. ancetupance

  ancetupance Истакнат член

  Се зачлени на:
  27 август 2011
  Пораки:
  239
  Допаѓања:
  164
  хахаха..ме изнасмеа.... :rofl: :rofl: :rofl:
   
  На Lining му/ѝ се допаѓа ова.
 12. pikolino

  pikolino Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 март 2012
  Пораки:
  154
  Допаѓања:
  54
  Dobro pa nemojte da bidete tolku strogi so odgovorite mozebi devojceto ne e dovolno zapoznaeno pa zatoa prasuva ...inaku ne e mozno bez da svrsi vo tebe vnatre.
   
 13. Lining

  Lining Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јули 2012
  Пораки:
  271
  Допаѓања:
  184
  Ова е некој тролаш што има премногу слободно време. Значи се најавува на форум да праша глупаво прашање што одговорот му го знаат дури и девојки помали од мене. :^) А и плус има други теми каде што може да се праша ова а не да се отвара нова тема. Модераторите би требало да ја заклучат оваа тема. ;)
   
 14. srcekrsacka

  srcekrsacka Популарен член

  Се зачлени на:
  26 ноември 2010
  Пораки:
  2.952
  Допаѓања:
  1.744
  аман бе девојче, па 20 години имаш :fubar:
  или си се испаничила па незнаеш што пишуваш :?:

  јајце клетка+сперма= бебе
   
  На koritsaki му/ѝ се допаѓа ова.
 15. koritsaki

  koritsaki Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  15.804
  Допаѓања:
  90.475
  Пол:
  Женски
  Добро бе деца се изложувате на петинг ( и секс ) а незнаете како се прават бебиња? |(
  Земи едуцирај се малку 20 години имаш ццц
   
 16. cecilia

  cecilia Популарен член

  Се зачлени на:
  9 декември 2009
  Пораки:
  1.329
  Допаѓања:
  1.170
  Да секако ДЕВА МАРИЈО
   
  На Lining му/ѝ се допаѓа ова.
 17. heart.stealer

  heart.stealer Популарен член

  Се зачлени на:
  10 април 2012
  Пораки:
  1.016
  Допаѓања:
  276
  за ова највеќе ја кривам државата можат да стават глупави предмети не толку важни што ги трупаат децата со непотребни работи , децава стварно треба да се едуцираат на оваа тема ,што другите земји да не се глупи случајно а ние паметните |( жално навистина ама морам да кажам сеа не до толку да не се знае, девојкава си поигрува со нас а и годините и се лажни 100 % сигурно се смее и ги чита коментариве сеа, детиште
   
 18. Anna-Banana

  Anna-Banana Популарен член

  Се зачлени на:
  4 октомври 2011
  Пораки:
  3.807
  Допаѓања:
  4.845
  Пол:
  Женски
  Е тоа е можно само кај Дева Марија! Е ако си ти како неа,тогаш можно си е.
  Абе луѓе одете образувајте се малку.Читајте! Не туку нешто да си тупните,ко безврска!
   
 19. creshicka

  creshicka Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  2.152
  Допаѓања:
  5.703
  Пол:
  Женски
  I don't want to live on this planet anymore.
   
  На Mom_3 му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.