babylove овошни кашички

дали е можно вака да се забремени ?

Дискусија во 'Канта' започната од swansy, 10 декември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. swansy

  swansy Активен член

  Се зачлени на:
  10 декември 2011
  Пораки:
  11
  Допаѓања:
  0
  Доколку некој знае иако се чуствувам глупаво што го пишувам прашањево ве молам нека ми одговори...
  Дали може да се забремени од сперма на рака... бидејќи имав една ситуација... при допирање без однос дечко ми ејакулираше надвор и приметив малку сперма на мојата рака... ја измив иако не се сеќавам на користење на сапун и ја избришав. Потоа по некои 15 мин со истата таа рака се допрев кога бев во вц...
  Имам читано за некои чудни бремености па ако може некој нека ми одговори. Плус деновиве се чувствувам чудно повремено ми се гади и ме боли глава... а за тест е рано има уште една недела до добивање на менстуација.:(
   
 2. drugarka

  drugarka Популарен член

  Се зачлени на:
  9 октомври 2011
  Пораки:
  1.236
  Допаѓања:
  4.377
  :lol: :lol:
  A можно е, зависи од тоа на кој дел на рака ти свршил.Ако се работи за подлактица, тогаш шансите се поголеми. Максимални се шансите ако ти свршил на дланка. И сапун не си користела? :^) Не можеш само со вода да се заплакнеш. Треба со сапун, па си слушнала ти некој раце да мие само со вода??
  И дај престанете со вакви прашања, не си ни морала нова тема да отвориш.
  :!: Знаеш што значи сперма, а не знаеш деца како се прават. И не, не е можно!!!
   
 3. Pelikuna

  Pelikuna Популарен член

  Се зачлени на:
  15 април 2011
  Пораки:
  1.961
  Допаѓања:
  2.021
  Jaс мислам дека чупево/момчето се заебава и дека не се случило тоа.Нов трол на повидок ;)
   
  На WildCherry му/ѝ се допаѓа ова.
 4. sweet.woman

  sweet.woman Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 декември 2010
  Пораки:
  950
  Допаѓања:
  437
  дај молам ти се не се заебавај како може од сперма на дланка да се остане бремена? на некој не му е дојдено до глупави шеги овде на сајтов, тука сме за нешто стварно што ти треба совет
   
 5. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  19.286
  Допаѓања:
  50.011
  Пол:
  Женски
  Не е можно.
  Темава не поттикнува понатамошна дискусија и оди во канта.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.