1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

дали е можно вака да се забремени ?

Дискусија во 'Канта' започната од swansy, 10 декември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. swansy

    swansy Активен член

    Се зачлени на:
    10 декември 2011
    Пораки:
    11
    Допаѓања:
    0
    Доколку некој знае иако се чуствувам глупаво што го пишувам прашањево ве молам нека ми одговори...
    Дали може да се забремени од сперма на рака... бидејќи имав една ситуација... при допирање без однос дечко ми ејакулираше надвор и приметив малку сперма на мојата рака... ја измив иако не се сеќавам на користење на сапун и ја избришав. Потоа по некои 15 мин со истата таа рака се допрев кога бев во вц...
    Имам читано за некои чудни бремености па ако може некој нека ми одговори. Плус деновиве се чувствувам чудно повремено ми се гади и ме боли глава... а за тест е рано има уште една недела до добивање на менстуација.:(
     
  2. drugarka

    drugarka Популарен член

    Се зачлени на:
    9 октомври 2011
    Пораки:
    1.418
    Допаѓања:
    4.980
    :lol: :lol:
    A можно е, зависи од тоа на кој дел на рака ти свршил.Ако се работи за подлактица, тогаш шансите се поголеми. Максимални се шансите ако ти свршил на дланка. И сапун не си користела? :^) Не можеш само со вода да се заплакнеш. Треба со сапун, па си слушнала ти некој раце да мие само со вода??
    И дај престанете со вакви прашања, не си ни морала нова тема да отвориш.
    :!: Знаеш што значи сперма, а не знаеш деца како се прават. И не, не е можно!!!
     
  3. Pelikuna

    Pelikuna Популарен член

    Се зачлени на:
    15 април 2011
    Пораки:
    1.961
    Допаѓања:
    2.022
    Jaс мислам дека чупево/момчето се заебава и дека не се случило тоа.Нов трол на повидок ;)
     
    На WildCherry му/ѝ се допаѓа ова.
  4. sweet.woman

    sweet.woman Популарен член

    Се зачлени на:
    30 декември 2010
    Пораки:
    1.225
    Допаѓања:
    744
    дај молам ти се не се заебавај како може од сперма на дланка да се остане бремена? на некој не му е дојдено до глупави шеги овде на сајтов, тука сме за нешто стварно што ти треба совет
     
  5. RainBow

    RainBow Глобален модератор Член на тимот

    Се зачлени на:
    3 декември 2009
    Пораки:
    21.792
    Допаѓања:
    65.502
    Пол:
    Женски
    Не е можно.
    Темава не поттикнува понатамошна дискусија и оди во канта.
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.