1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

дали нависатина пречи разликата во годините?

Дискусија во 'Канта' започната од gaga-girl007, 22 септември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. gaga-girl007

  gaga-girl007 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
  Епа вакааа... јас имама 16 а тој 22 год. Се муваме веќе 3 месеци и нон-стоп ми кажува дека ме сака и дека сака да му бидам девојка. Но исто така ми вели дека ако сум била поголема би било подобро да имаме врска, а вака демек не било убаво :^) ....ве молам за совет ! :)
   
 2. Hipica

  Hipica Форумски идол

  Се зачлени на:
  31 декември 2009
  Пораки:
  14.369
  Допаѓања:
  14.818
 3. gaga-girl007

  gaga-girl007 Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 септември 2010
  Пораки:
  4
  Допаѓања:
  0
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.