1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

дали некоја знае ?!

Дискусија во 'Канта' започната од Ang3la, 4 јануари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Ang3la

  Ang3la Активен член

  Се зачлени на:
  27 ноември 2011
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  0
  Имаше до пред некоја недела на телевизија реклама за маскара.Маскарата беше виолетова боја ( мислам маскарата опаковката ) Беше со два отвори за волумен и гламурозен изглед. И мислам дека беше во Англија ( Велика Британија така некако ) ја имам видено низ ВЕРО но не знам како се вика и колку пари е...
  ако некоја девојка знае...нека пиши...ќе бидам многу благодарна...
  <3
   
 2. Special.Someone

  Special.Someone Истакнат член

  Се зачлени на:
  22 август 2011
  Пораки:
  943
  Допаѓања:
  634
 3. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.732
  Допаѓања:
  5.148
  Не може тука да го постави, туку во темата за маскара lice/maskara-t74/
  Оваа ја заклучувам.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.