1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

дали сте пробале секс со постара жена што е над 40 години?

Дискусија во 'Канта' започната од goran6, 19 април 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. goran6

  goran6 Нов член

  Се зачлени на:
  19 април 2013
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  1
  дали би пробале секс со некоја постара жена MILF?
   
 2. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.276
  Tи би пробал? :wasntme:
   
 3. goran6

  goran6 Нов член

  Се зачлени на:
  19 април 2013
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  1
  јас сум пробал
   
 4. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.276
  И како е?
  Не биди скржав на зборови, сакаме детали, како почна, како се одвива?
  Милф е, или некоја бабетина?
  Оти се што е над 40 не се жвака, има и тегаво месо :drunk:
   
  На Draganax01 му/ѝ се допаѓа ова.
 5. goran6

  goran6 Нов член

  Се зачлени на:
  19 април 2013
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  1
  па многу е убаво да бидеш со некоја поискусна жена што си ја знае работата во секс :)
  па има 48 години, мажена жена

  убава жена одржана, се облекува модерно
   
 6. Spidy

  Spidy Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  4.338
  Допаѓања:
  11.138
  Пол:
  Женски
  изгледа не си свесен дека ова е ЖЕНСКИ форум |(
  без навреда за феминките со ваква сексуална преференца :)
   
 7. goran6

  goran6 Нов член

  Се зачлени на:
  19 април 2013
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  1
  има и машки овде и тоа многу
   
 8. Spidy

  Spidy Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  4.338
  Допаѓања:
  11.138
  Пол:
  Женски
  знам дека има, ама затоа имате и машки форуми
   
 9. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.276
  Спајди, остави го дечкото да си се искаже, сигурно уште е под имресии што го снашло :P :D

  Само Горане, пази да не дознае мажот, ќе има тогаш садо мазо ]:) :devil: .
   
  На Draganax01 и draganaxx0 им се допаѓа ова.
 10. Spidy

  Spidy Популарен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2009
  Пораки:
  4.338
  Допаѓања:
  11.138
  Пол:
  Женски
  Ги коментирав маживе во темата: Дали треба да ги избркаме машките од форумот?
  Не мора да ги бркаме, ама баш од вакви глупости треба да се воздржат.
  Како што ми изгледа само за да се пофали е работава. Колку сака машки нека има на фемина, сигурно нема да почне дискусија со темава. Канта!
   
 11. mimiiiii

  mimiiiii Популарен член

  Се зачлени на:
  30 јули 2012
  Пораки:
  2.874
  Допаѓања:
  11.269
  Пол:
  Женски
  Гледал некој филм па да ни раскаже :D
   
  На Abeja му/ѝ се допаѓа ова.
 12. Angel4eeee

  Angel4eeee Истакнат член

  Се зачлени на:
  20 февруари 2013
  Пораки:
  529
  Допаѓања:
  336
  Пол:
  Женски
  Секс со над 40,леле ова е стварно ... :puke:
  Абе Горан сигурно ви било како you tube што лази како желка :D
   
 13. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.352
  Допаѓања:
  17.401
  Пол:
  Женски
  Прашањето му е во ред и нема што да осудуваме, тоа е веќе дел од реалноста, можеби не толку кај нас како на запад, но кога можат Деми Мур, Џеј Ло и итн.зошто да не и нашите теткици.
  Прашањево би требало да гласи-(Што мислите за) секс на постара жена со многу помлад маж, бидејќи вака формулирано како што е сега-дали сте пробале секс со постара жена што е над 40 години, наликува за прашање за машките одн. за машки или општ форум, што не би требало да биде прашано на женски форум во таа форма, што би одговориле женски на тоа прашање-да пробав со комшиката? :rofl:
  Оваа па Сеси како некој воајер, одма што, како, детаљи бара :lol:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.