дали сте се поциствувале искористено?!..

Дискусија во 'Канта' започната од girl-miri, 25 февруари 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. girl-miri

  girl-miri Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  7.666
  Допаѓања:
  19.773
  Пол:
  Женски
  не видов несто како темава за совет да си побарам и мислејне,па си реков да си отворам тема.
  :)
  -вака дали сте се поциствувале во време на се*с и после тоа, со васиот децко(кој ке ви биде сопруг) сте се поциствувале искористено? на некој нацин како за тоа да е со вас?
  јас да!.сум се поцуствувала...незнам засто го сакам премногу,но понекогас скоро цесто поцуствувам дека он е со мене за тоа и имам неубаво цуство од внадре ЗОСТО?
  мозеби затоа сто ме има лазено повеке пати за некои мали неста?!.
  мозебис зато сто не му верувам скоро за нисто?!.
  мозеби сто сакам да му бидам прва како он на мене?!(он вика дека сум му прва но теско да верувам?како?)
  .мозеби затоа сто повекето маски се само за се*с и нисто др не ги интересира:?.
  ZOSTO VAKA? NE GO SAKAM OVA CUSTVO DA PRODOLZI KAJ MENE.. :( мн е теско ова :@

  ви се слуцило ли? како да се справам со ова?

  поз :hai:
   
 2. creshicka

  creshicka Популарен член

  Се зачлени на:
  30 март 2011
  Пораки:
  2.154
  Допаѓања:
  5.706
  Пол:
  Женски
  Ако не му веруваш за ништо, ако те лаже, ако имаш неубаво чувство и прави да се чувствуваш искористено, јас не знам и како уште сте во врска. Инаку мене нема ми се случено ништо вакво, Ниту со бившиот ниту со сегашниот. :)
   
 3. Lola-M

  Lola-M Популарен член

  Се зачлени на:
  16 ноември 2011
  Пораки:
  416
  Допаѓања:
  534
  Прво, извини, немам никаква намера да те навредам, ама додека го читав твојот пост, пред очи ми излезе она жолтото пиленце од цртани филмови што вика- Мислам дека го видов мацолот!
  Во горниот десен агол имаш многу јасно и детално објаснување за кириличните букви кои ги нема на тастатура.
  Второ, во врска со твојот проблем...Мислам дека нема потреба, ниту пак вреди да се обидуваш да се справиш со нешто што нема никаква смисла, а богами ни иднина.
  Штом имаш вакви дилеми и си поставуваш вакви прашања самата на себе, тој не е ВИСТИНСКИОТ!
  Ни за дечко,а камо ли пак, за сопруг!
   
 4. girl-miri

  girl-miri Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  7.666
  Допаѓања:
  19.773
  Пол:
  Женски
  Vазно се разбира прасајнет :) имам мали проблеми со тастатурава затоа така писувам. Sепак фала

  Vо врска со ова. Dа вистина не верувам во него,имам сеусте нејасни мисли и нема да се разјаснат никогас оти јас сум таква лицност која верува во она сто гледа а не слуса.
  Mозеби толку мн ми бесе вазна невиноста. Pа цесто сум слусала силувајне сум имала блиски кои пателе и страдале. :( мозе за тоа е така. Mозе ја недобив лубовта сто му ја дадов.
  Mозеби да тоа е оти зенско барем јас сакам од се срце а маските не бас.
  Pремногу збунета и цуствителна сум. Mозеби сто се гледаме ретко на 3месеци па мозе е тоа.

  Nезнам дали и го свативте прасајнето и цуствувајнето мое (теско да се разбере без да осетис)

  Sтварно не знам како да го снема тоа цуство. Iако не е секогас но сепак е присутно кај мене.
   
 5. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.203
  Допаѓања:
  41.200
  Kаква врска има силувањето, со сексањето cо дечкото?
  (фејспалм)
  девојко, ајде те молам, 20 години имаш ко што можев да видам на другите мислења, дај не се замарај со вакви глупости, невиноста ти била многу важна |(
  глупости. сите сме биле невини, ама никоја нема да умре невина
  бог да чува, поработи малце на врската, и не се преоптеретувај со вакви глупости
  на крај краева, и ти уживаш во сексот, убаво ти е дур се плескате со опротење, па така да не си искористена, зашто и ти зимаш задоволство од тоа
   
 6. girl-miri

  girl-miri Форумски идол

  Се зачлени на:
  19 октомври 2011
  Пораки:
  7.666
  Допаѓања:
  19.773
  Пол:
  Женски
  Dобро добро. Fала
  Jас казав она сто цуствувам и мислев. Sепак не се сите со децко за секс само. Bарем не јас. Nо добро и ве молам нареден коментар писете некој совет или васе вакво слуцивајне. Fала за тие сто ке помогнат со добар совет. Iако знам дека е малце нејасно ова но тоа е едно цуство н. Eдна лицност. Sепак тоа е цуство кога го има понекогас една лицност. Fала за разбирајне и вас добар совет.
   
  На malo-bebe му/ѝ се допаѓа ова.
 7. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.203
  Допаѓања:
  41.200
  :rofl: :rofl: :rofl: па кој оди со дечкото само за CEKC?
  ако си со некој само за секс, тој ти е само фак-бади ондак.
  во една добра врска, многу јасно дека е потребен сексот, како добро утро и добар ден, и нема потреба да се осеќаш искористена, не ако си со некој на кого му веруваш :hai:
   
 8. malo-bebe

  malo-bebe Истакнат член

  Се зачлени на:
  21 октомври 2011
  Пораки:
  59
  Допаѓања:
  4
  Vо една врска потребно е лјубов,поцитувајне,доверба а потоа доајга сексот(според мене) па по ова ке бидете подолго заено.
  Jас на брзинка ке коментирам оти сум на излагајне ;)
  Iмав една братуцеда која бесе несто слицно ко ти, сето тоа бесе од далецината мегу нив,мали расправи и слицно. Tие се сакаа многу и сеусте се сакат,сето тоа бесе далецината. A сега се заедно и срејкни.
  Mој совет разговарај со него за сето тоа,за се сто цуствувас отворисе спрема него и казиму се.
  Sо срејка. Aко треба писими бидејки ретко сум на ова тема :)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.