1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

дали сум бремена ? помош.

Дискусија во 'Канта' започната од graeae, 19 август 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. graeae

  graeae Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  пред една недела со дечкото имавме петинг...не сврши во моја близина...но на неговата долна облека имаше мала водена флека...после тоа продолживме со петинг...сеуште ми е рано за да добијам...но ме убива помислата дека можеби некој сперматозоид некако стигнал до вагината...
   
 2. Victorya

  Victorya Популарен член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2010
  Пораки:
  1.398
  Допаѓања:
  508
  Има ваква тема seks/dali-sum-bremena-t424/
  Бдв не е возможно да забремениш од петинг. Гледам имаш 17 години и не си баш мала за да поставуваш вакво прашање, ако си сексуално активна или планираш да бидеш во скоро би требало да бидеш запознаена барем со ова-дека за да забремениш потребно е сперматозоидите да се уфрлат во матката, што не е возможно со петинг, нели? :)
   
 3. graeae

  graeae Истакнат член

  Се зачлени на:
  19 август 2010
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  0
  да да...многу добро сум запознаена со тоа...ама некако се преплавив себеси со факти кои ми велат дека во некои случаи би можело и тоа да се случи ...и се избезумив :sweat:
   
 4. sesilija

  sesilija Популарен член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2010
  Пораки:
  4.177
  Допаѓања:
  13.276
  Да, се случило, добиле чудесна моќ и со магија влегле во твојата вагина. Ма дај, ти се молам, па и тема отвараш. :devil: :punch:

  Што да каже некоја која навистина има спарматозоиди во неа и се вади од памет дали испливале до целта?

  И ајде сега пак мора да им отвараме работа на админите да стават клуч
   
 5. Sophy14

  Sophy14 Истакнат член

  Се зачлени на:
  17 јануари 2010
  Пораки:
  33
  Допаѓања:
  8
  me iznasmeavtee ! :D :D :D :D :D :D :D :D :D spermatozoidite ja na pagaat nasata vagina ! :D ( bez navreda)
   
 6. veri

  veri Популарен член

  Се зачлени на:
  14 јануари 2010
  Пораки:
  3.061
  Допаѓања:
  1.475
  Леле бе нова тема??? :fubar:
   
 7. Lacrimosa

  Lacrimosa Популарен член

  Се зачлени на:
  19 јули 2010
  Пораки:
  1.833
  Допаѓања:
  2.930
  Пол:
  Женски
  Девојче, прво сама процени дали постои шанса да си бремена. А верувам дека го знаеш одговорот. ;)
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.