дали сум бремена?

Дискусија во 'Канта' започната од Marina1994, 5 јануари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Marina1994

  Marina1994 Нов член

  Се зачлени на:
  5 јануари 2014
  Пораки:
  6
  Допаѓања:
  1
  Имав односи со дечкоми и само што го извади сврши , но од спермата не влезе внатре туку почна да тече надолее ..
   
 2. donna.17

  donna.17 Популарен член

  Се зачлени на:
  28 декември 2009
  Пораки:
  1.705
  Допаѓања:
  4.988
  Пол:
  Женски
 3. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.229
  Допаѓања:
  16.867
  Пол:
  Женски
  И онда шта?
  А ти на кај мислеше дека ќе тече, нагорееее?
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.