1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

дали сум трудна

Дискусија во 'Канта' започната од Borjanaбее, 29 јануари 2017.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Borjanaбее

  Borjanaбее Нов член

  Се зачлени на:
  29 јануари 2017
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Пол:
  Женски
  ваака се сексавме со дечкоми и се скинал кондомот ама не осетивме тој после некое време осети па го извади арно ама не сврши во мене дали е мозно да сум трудна ? (ставивме нов кондом па продолживме ) ... ихихихи
   
 2. Згодно Момче

  Згодно Момче Истакнат член

  Се зачлени на:
  2 декември 2016
  Пораки:
  867
  Допаѓања:
  4.979
  Трудна си ихихихи
   
  Последна измена: 29 јануари 2017
 3. Sesil

  Sesil Moderator Член на тимот

  Се зачлени на:
  27 ноември 2014
  Пораки:
  6.832
  Допаѓања:
  132.801
  Пол:
  Женски
  сега ќе провериме

  [​IMG]
   
  На Kukla994 и Згодно Момче им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.