дарежливост....

Дискусија во 'Канта' започната од Lostedlove, 17 декември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Lostedlove

  Lostedlove Активен член

  Се зачлени на:
  19 ноември 2012
  Пораки:
  71
  Допаѓања:
  11
  ДАЛИ МОЖЕ НЕКОЈ ДА МИ НАПИШЕ КРАТОК СОСТАВ ЗА ИРОНИЈА НА ДАРЕЖЛИВОСТ ... ВЕ МОЛАМ ИТНО МИ Е... ФАЛА ВИ ОДНАПРЕД
   
 2. Gordana10

  Gordana10 Форумски идол

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  6.898
  Допаѓања:
  9.177
  Пол:
  Женски
  Постои тема obrazovanie/sostavi-t8261/480.html

  Пред да отворите тема, проверете на форумот дали има иста или слична.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.