да ми помогне да губат телесната тежина

Дискусија во 'Канта' започната од madlene231, 12 јануари 2011.

 1. madlene231

  madlene231 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  се обидов сè, но не на диета не е спорт не помага. постојано се гладни
   
 2. SOVRSENSTVO

  SOVRSENSTVO Популарен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  1.541
  Леле на кој јазик е ова напишано :) Ништо не разбрав :D , а и наловот да ми помогне да губат телесната тежина :x
   
 3. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.216
  Ништо не разбрав.... ај појасно ако може!
   
 4. kate-the-great

  kate-the-great Популарен член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2010
  Пораки:
  1.473
  Допаѓања:
  1.824
  Да ти помогнеме да ја намалиш телесната тежина? изгледа на тоа мислеше :^)
  Епа има на форумот тема за диети.
  Повели http://forum.femina.mk/dieti/
   
 5. SOVRSENSTVO

  SOVRSENSTVO Популарен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  1.541
  И јас така сватив дека бара помош за намалување на телесната тежина и дека проблемот е дека неможе да ја намали а е пробано со диети и со вежби а не успала :) Има соодветни теми за тоа
   
 6. sonuvacka

  sonuvacka Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2010
  Пораки:
  130
  Допаѓања:
  32
  теми има :) ама " волшебниот начин " и покрај сите прочитани теми не го најдов
   
 7. Miss-Independent

  Miss-Independent Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2010
  Пораки:
  2.292
  Допаѓања:
  5.646
  Баш е симпатична :D Ај научи ме мене вака да зборам може м?Понекогаш е подобро луѓето да не ме разберат што зборам :^) :D
   
 8. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.729
  Допаѓања:
  5.142
  Мене ми изгледа како гугл транслејт. Нема врска, има теми за диети.
   
 9. Bokicka

  Bokicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 март 2010
  Пораки:
  691
  Допаѓања:
  687
  :^) :^) :^)

  ДУ ЈУ СПИК МАСЕДОНИАН?
   
 10. budala.sum-pa.sto

  budala.sum-pa.sto Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2010
  Пораки:
  565
  Допаѓања:
  191
  Мене ми се чини дека девојчево/дечково не од Македонија. Баш ми личи на гугл транслејт :?: