1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

да ми помогне да губат телесната тежина

Дискусија во 'Канта' започната од madlene231, 12 јануари 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. madlene231

  madlene231 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 јануари 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  се обидов сè, но не на диета не е спорт не помага. постојано се гладни
   
 2. SOVRSENSTVO

  SOVRSENSTVO Популарен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  1.556
  Леле на кој јазик е ова напишано :) Ништо не разбрав :D , а и наловот да ми помогне да губат телесната тежина :x
   
 3. OzzyAngel

  OzzyAngel Популарен член

  Се зачлени на:
  17 март 2010
  Пораки:
  1.884
  Допаѓања:
  1.223
  Ништо не разбрав.... ај појасно ако може!
   
 4. kate-the-great

  kate-the-great Популарен член

  Се зачлени на:
  26 октомври 2010
  Пораки:
  1.473
  Допаѓања:
  1.833
  Да ти помогнеме да ја намалиш телесната тежина? изгледа на тоа мислеше :^)
  Епа има на форумот тема за диети.
  Повели http://forum.femina.mk/dieti/
   
 5. SOVRSENSTVO

  SOVRSENSTVO Популарен член

  Се зачлени на:
  20 септември 2010
  Пораки:
  2.790
  Допаѓања:
  1.556
  И јас така сватив дека бара помош за намалување на телесната тежина и дека проблемот е дека неможе да ја намали а е пробано со диети и со вежби а не успала :) Има соодветни теми за тоа
   
 6. sonuvacka

  sonuvacka Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 јуни 2010
  Пораки:
  130
  Допаѓања:
  34
  теми има :) ама " волшебниот начин " и покрај сите прочитани теми не го најдов
   
 7. Miss-Independent

  Miss-Independent Популарен член

  Се зачлени на:
  10 мај 2010
  Пораки:
  2.292
  Допаѓања:
  5.649
  Баш е симпатична :D Ај научи ме мене вака да зборам може м?Понекогаш е подобро луѓето да не ме разберат што зборам :^) :D
   
 8. k.i.m

  k.i.m Популарен член

  Се зачлени на:
  12 мај 2010
  Пораки:
  4.733
  Допаѓања:
  5.151
  Мене ми изгледа како гугл транслејт. Нема врска, има теми за диети.
   
 9. Bokicka

  Bokicka Истакнат член

  Се зачлени на:
  15 март 2010
  Пораки:
  691
  Допаѓања:
  690
  :^) :^) :^)

  ДУ ЈУ СПИК МАСЕДОНИАН?
   
 10. budala.sum-pa.sto

  budala.sum-pa.sto Истакнат член

  Се зачлени на:
  25 март 2010
  Пораки:
  565
  Допаѓања:
  199
  Мене ми се чини дека девојчево/дечково не од Македонија. Баш ми личи на гугл транслејт :?:
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.