1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

декорирање на велигденски јајца

Дискусија во 'Канта' започната од zorce89, 12 април 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. zorce89

  zorce89 Истакнат член

  Се зачлени на:
  29 август 2010
  Пораки:
  39
  Допаѓања:
  61
  Пол:
  Женски
  здраво дечки, незнам дали ја има темава, па ја направив бидејќи се ближи велигден па некоја идеја да дадете... позз
   
 2. QweenSM

  QweenSM Форумски идол

  Се зачлени на:
  18 декември 2013
  Пораки:
  3.945
  Допаѓања:
  30.778
  Пол:
  Женски
  Па ако имаш дома мали дечиња,купи во сите бои и налепници..за да биде по интересно. :)
  А ако немаш,по убави од црвени јајца,нема.
   
 3. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.908
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.