1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

делче од стило

Дискусија во 'Канта' започната од smailing, 15 април 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
  1. smailing

    smailing Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 март 2014
    Пораки:
    47
    Допаѓања:
    15
    Денес на училиште седев на час и си играв со стилото (од кладилница шо се оние обичните сините..) ии има едно се вади делче и ми залетна се насмејав иии го голтнав .. дај кажете ми дали можи нешто да ми се случи на никој немму кажав ко прво ќе ги испаничам ко второ за глупа ќе ме сметат :( :( :( a многу мие страв да не ми се деси нешто
     
  2. Filiposka

    Filiposka Истакнат член

    Се зачлени на:
    7 декември 2009
    Пораки:
    384
    Допаѓања:
    261
    Пол:
    Женски

    Ќе се деси.........ќе го покакаш :lol:
     
  3. buba4e89

    buba4e89 Форумски идол

    Се зачлени на:
    1 август 2012
    Пораки:
    27.169
    Допаѓања:
    177.063
    Пол:
    Женски
    Мисла дека не е ништо страшно. Штом до сега не ти е ништо и си го пишала ова. Или ќе излезе преку газето или ќе го повратиш едно од тие двете е.
     
  4. smailing

    smailing Истакнат член

    Се зачлени на:
    28 март 2014
    Пораки:
    47
    Допаѓања:
    15
    Ама како можев... седев само на час ии некој тресна зелена ии то в уста ми беше ии го голтнав КОЛКУ СУМ ГЛУПА! ии професорката не ме пуште го веце , ако ме пуштеше ќе кашлав и ќе го плукнев :@ :@ :@ :( :'(
     
  5. Abeja

    Abeja Популарен член

    Се зачлени на:
    24 март 2011
    Пораки:
    4.319
    Допаѓања:
    17.315
    Пол:
    Женски
    Аха, ќе го покака како па да не.

    Ќе затрудни и ќе роди стило (пенкало).
     
    На AngelOfArh му/ѝ се допаѓа ова.
  6. sadgirl21

    sadgirl21 Форумски идол

    Се зачлени на:
    30 јануари 2013
    Пораки:
    7.354
    Допаѓања:
    8.477
    Ништо посебно нема да се случи.
    Јас имам голтнато метална пара, па.. покакав ја :D
     
  7. AngelOfArh

    AngelOfArh Форумски идол

    Се зачлени на:
    26 септември 2011
    Пораки:
    17.648
    Допаѓања:
    95.737
    Пол:
    Женски
    Прво и основно, не е стило пенкало е, исто е ама не е исто, второ и уште поосновно и побритно, тоа стило кое си го џвакала во уста има милион бактерии кои се многу поопасни од тоа што си го голтнала, памет за друг пат во уста само храна се става, кога ќе пораснеш ќе имаш желба и за нешто друго ама тоа ти е посебна тема. Форумов е за сите, за цела Македонија, дај однесувајте се како што треба, пишувајте бар да ве разбере некој а не вака, знаеш колку ми требаше да сфатам што е стило? Ете јас сум од јужна Македонија кај нас твоето стило си е пенкало, како цел нормален свет пишувај да те разбере. Аман веќе пајажина ми фатија рацеве од едно та исто пишување, пишувајте на литературен Македонски јазик, што е толку тешко, сите го учиме во школо, не е нешто што е научна фантастика. И да, не отварајте теми за секакви глупости. Мислам дека одамна модераториве не направиле чистка овде на форумов, стварно глупости се пишуваат, стварно секој свое оро си тера, на свој дијалект, едвај чекам да се деси Феминките кои се Албанки да почнат на Албански па да видиме после дали ќе разберете нешто, одма ќе се побуните, епа исто и со ова. Мислам да се немало осет, што да речам. :@
     
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.