делче од стило

Дискусија во 'Канта' започната од smailing, 15 април 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. smailing

  smailing Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 март 2014
  Пораки:
  42
  Допаѓања:
  14
  Денес на училиште седев на час и си играв со стилото (од кладилница шо се оние обичните сините..) ии има едно се вади делче и ми залетна се насмејав иии го голтнав .. дај кажете ми дали можи нешто да ми се случи на никој немму кажав ко прво ќе ги испаничам ко второ за глупа ќе ме сметат :( :( :( a многу мие страв да не ми се деси нешто
   
 2. Filiposka

  Filiposka Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 декември 2009
  Пораки:
  384
  Допаѓања:
  254
  Пол:
  Женски

  Ќе се деси.........ќе го покакаш :lol:
   
 3. buba4e89

  buba4e89 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 август 2012
  Пораки:
  17.275
  Допаѓања:
  109.601
  Пол:
  Женски
  Мисла дека не е ништо страшно. Штом до сега не ти е ништо и си го пишала ова. Или ќе излезе преку газето или ќе го повратиш едно од тие двете е.
   
 4. Dream-Girl

  Dream-Girl Caffeine addict ☕ Член на тимот

  Се зачлени на:
  24 јуни 2013
  Пораки:
  11.585
  Допаѓања:
  128.208
  Пол:
  Женски
  Братучетка ми кога беше мала батерии голтна и ништо не и беше ги покака, така да уживај ќе го покакаш. :rofl: :rofl:
   
 5. smailing

  smailing Истакнат член

  Се зачлени на:
  28 март 2014
  Пораки:
  42
  Допаѓања:
  14
  Ама како можев... седев само на час ии некој тресна зелена ии то в уста ми беше ии го голтнав КОЛКУ СУМ ГЛУПА! ии професорката не ме пуште го веце , ако ме пуштеше ќе кашлав и ќе го плукнев :@ :@ :@ :( :'(
   
 6. Abeja

  Abeja Популарен член

  Се зачлени на:
  24 март 2011
  Пораки:
  4.208
  Допаѓања:
  16.781
  Пол:
  Женски
  Аха, ќе го покака како па да не.

  Ќе затрудни и ќе роди стило (пенкало).
   
  На AngelOfArh му/ѝ се допаѓа ова.
 7. sadgirl21

  sadgirl21 Форумски идол

  Се зачлени на:
  30 јануари 2013
  Пораки:
  7.317
  Допаѓања:
  8.381
  Ништо посебно нема да се случи.
  Јас имам голтнато метална пара, па.. покакав ја :D
   
 8. AngelOfArh

  AngelOfArh Форумски идол

  Се зачлени на:
  26 септември 2011
  Пораки:
  8.970
  Допаѓања:
  51.567
  Пол:
  Женски
  Прво и основно, не е стило пенкало е, исто е ама не е исто, второ и уште поосновно и побритно, тоа стило кое си го џвакала во уста има милион бактерии кои се многу поопасни од тоа што си го голтнала, памет за друг пат во уста само храна се става, кога ќе пораснеш ќе имаш желба и за нешто друго ама тоа ти е посебна тема. Форумов е за сите, за цела Македонија, дај однесувајте се како што треба, пишувајте бар да ве разбере некој а не вака, знаеш колку ми требаше да сфатам што е стило? Ете јас сум од јужна Македонија кај нас твоето стило си е пенкало, како цел нормален свет пишувај да те разбере. Аман веќе пајажина ми фатија рацеве од едно та исто пишување, пишувајте на литературен Македонски јазик, што е толку тешко, сите го учиме во школо, не е нешто што е научна фантастика. И да, не отварајте теми за секакви глупости. Мислам дека одамна модераториве не направиле чистка овде на форумов, стварно глупости се пишуваат, стварно секој свое оро си тера, на свој дијалект, едвај чекам да се деси Феминките кои се Албанки да почнат на Албански па да видиме после дали ќе разберете нешто, одма ќе се побуните, епа исто и со ова. Мислам да се немало осет, што да речам. :@
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.