1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

депилација да или не?

Дискусија во 'Канта' започната од tatjanammm, 30 декември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. tatjanammm

  tatjanammm Истакнат член

  Се зачлени на:
  30 декември 2010
  Пораки:
  3
  Допаѓања:
  0
  сакам да знам колку од вас се депилирате на тоа место, со што, бидејки ми излегуваат бубувјици и многу боли :tmi:
   
 2. Offspring

  Offspring Форумски идол

  Се зачлени на:
  14 јуни 2010
  Пораки:
  7.166
  Допаѓања:
  26.993
  Има тема за ова, се наоѓа во тело. Таму можеш да прашаш се што те интересира.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.