1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

добар психијатар

Дискусија во 'Канта' започната од jastoasumjas, 7 април 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. jastoasumjas

  jastoasumjas Истакнат член

  Се зачлени на:
  7 април 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  За девојката којашто бараше информација за добар психијатар „Др Зора Мтич“ се најдува спроти училиштето Никола Карев-во близина на воена болница еве линк
  http://www.zoramitic.com.mk/#
  п.с Ова ви го напишав од лично искуство (не од муабети) јас одам кај Др. Зора Митич веќе неколку години и сум презадоволна
  Кристина
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.