1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

добар филм?

Дискусија во 'Канта' започната од Med, 12 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Med

  Med Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 ноември 2010
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  1
  Кажете некој дообар филм да си глеам вечер. :)
  ве сакаам. :inlove:
  [mod-dupla:6h33zpk2][/mod-dupla:6h33zpk2]
   
 2. zenska

  zenska Истакнат член

  Се зачлени на:
  10 февруари 2010
  Пораки:
  357
  Допаѓања:
  338
  ако сакаш добро да се изнасмееш било кој дел од американска пита (би ти ја препорачала 6-ката) ;)
   
  На Med му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Med

  Med Истакнат член

  Се зачлени на:
  9 ноември 2010
  Пораки:
  8
  Допаѓања:
  1
 4. topce25

  topce25 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2010
  Пораки:
  141
  Допаѓања:
  48
  каков занр сакас??
   
 5. ludoto19

  ludoto19 Форумски идол

  Се зачлени на:
  1 март 2010
  Пораки:
  7.222
  Допаѓања:
  41.450
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.