добротворни организации

Дискусија во 'Општи дискусии' започната од dazedgodzilla, 30 декември 2013.

 1. dazedgodzilla

  dazedgodzilla Нов член

  Се зачлени на:
  30 декември 2013
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  1
  Имам огромна желба да се зачленам во некоја добротворна огранизација.. но никако неможам да најдам на интернет, има само некои рандом броеви и адреси но нигде нема ништо сигурно. Би била премногу благодарна ако споделите некои сигурни информации за некоја ваква организација. И по можност да се наоѓаат во Скопје :)
   
  На okcenzi му/ѝ се допаѓа ова.
 2. okcenzi

  okcenzi Популарен член

  Се зачлени на:
  25 декември 2012
  Пораки:
  3.522
  Допаѓања:
  9.518
  i jas baram nesto vakvo od pred nekoe vreme, no osven sto pridonesov malku Anima mundi drugo nisto ne najdov
   
 3. Papillon.Papi

  Papillon.Papi Популарен член

  Се зачлени на:
  5 октомври 2013
  Пораки:
  3.241
  Допаѓања:
  9.680
  Пол:
  Женски
  Прашајте во категоријата хуманнитарни акции. Мислам дека таму и може да биде оваа тема ако не е дупла.