1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

долга косаа

Дискусија во 'Канта' започната од Liglataaa, 3 ноември 2011.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Liglataaa

  Liglataaa Активен член

  Се зачлени на:
  3 ноември 2011
  Пораки:
  1
  Допаѓања:
  0
  Како побрзо да ми расте косата ?
  имам коса 5 прсти под рамињата а сакам голема долгааа :D
  ако може на природен начин да ми кажете да не употребувам некои состојки
  или ај што знаете кажете :D :D :D :D :emo:
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.933
  Допаѓања:
  66.086
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.