1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

домашни миленичиња

Дискусија во 'Канта' започната од topce25, 23 ноември 2010.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. topce25

  topce25 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2010
  Пораки:
  141
  Допаѓања:
  48
  Сакам да си купам куче,најверојатно тоа ќе биде од расата гемански пинч,па ме интересираше дали некој од вас ја има оваа раса?
  кажете ми нешто повеќе за вашето милениче....
  позз
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.905
  Допаѓања:
  65.961
  Пол:
  Женски
 3. topce25

  topce25 Истакнат член

  Се зачлени на:
  12 ноември 2010
  Пораки:
  141
  Допаѓања:
  48
  фала ;)
   
 4. Angelche

  Angelche Популарен член

  Се зачлени на:
  6 мај 2010
  Пораки:
  3.747
  Допаѓања:
  1.358
  Темата е заклучена затоа што е дупла.
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.