1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

друг град

Дискусија во 'Канта' започната од devilface, 22 јануари 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. devilface

  devilface Активен член

  Се зачлени на:
  22 јануари 2013
  Пораки:
  5
  Допаѓања:
  0
  дали заминувањето на дечко/девојка во друг град би ви претставувало проблем ..па и прекинување на врската
   
 2. Tanjamm

  Tanjamm Форумски идол

  Се зачлени на:
  6 октомври 2011
  Пораки:
  8.300
  Допаѓања:
  11.619
 3. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  21.937
  Допаѓања:
  66.101
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.