1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

еден месец од врската (подарок)

Дискусија во 'Канта' започната од Yeeah, 10 ноември 2012.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. Yeeah

  Yeeah Популарен член

  Се зачлени на:
  23 јули 2012
  Пораки:
  500
  Допаѓања:
  2.684
  Дали прославувате и им купувате нешто на Вашите дечковци подарок по повод еден месец од врската?
  и ако одговорот е да.. ме интересира што и каде прославувате? мене ми е глупо некако, премногу ми е детинесто ... хм.. што мислите?
   
 2. EMoonlight

  EMoonlight Популарен член

  Се зачлени на:
  23 декември 2011
  Пораки:
  1.314
  Допаѓања:
  12.894
  Пол:
  Женски
  Па искрено јас ништо не му купив на дечко ми за еден месец откако сме заедно,мислев дека нема потреба од поклон,се фативме кратко пред валентајн па тогаш купив поклон :) ,искористив,хаха.Инаку да,стварно нема потреба од толку поклони или одење некаде,може понекогаш,ретко :) :)
   
 3. rak4estip

  rak4estip Истакнат член

  Се зачлени на:
  14 март 2012
  Пораки:
  167
  Допаѓања:
  228
  јас немам дечко но кога би имала не би му купувала за секој месец нескам ни тој да ми купува секој месец се знае за 1 година за роденден и за денот на вљубените ако сакам некој подарок да му купам ке го направам тоа без причина а не сега за секој месец јас да се мислам што да купам
   
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.