Форумџика на годината 2021
 1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

екстерно тестирање...

Дискусија во 'Канта' започната од marija305, 5 декември 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. marija305

  marija305 Популарен член

  Се зачлени на:
  3 декември 2014
  Пораки:
  1.040
  Допаѓања:
  7.728
  Пол:
  Женски
  што мислите дали би требало да се тестираат студентите?
  јас мислам дека не би требало доста им е на овие од основно, средно па сега и студентиве ајде барем да беше на крај на секоја година а ова на крај на 4 години

  ако постои ваква тема оваа слободно може во канта
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.209
  Допаѓања:
  56.994
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.