1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

екстерно

Дискусија во 'Канта' започната од AnitaR, 22 јануари 2014.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. AnitaR

  AnitaR Нов член

  Се зачлени на:
  22 јануари 2014
  Пораки:
  2
  Допаѓања:
  1
  Најпрво здраво:)
  Нова сум тука, искрејно одамна размислував да се регистрирам но никако не сум одвоила време. А знаете ли што ме натера конечно да го направам тоа. Е таа пуста математика. Сега не знам дали е дозволено но имам читано кај шо пишуваат.. Дали некој ги има одговорите математика (економски техничар) за екстерното :/ ? Би ви била мн благодарна доколку имате некои одговори да ги пишете.
   
 2. Summerlover

  Summerlover Форумски идол

  Се зачлени на:
  5 август 2010
  Пораки:
  5.531
  Допаѓања:
  34.902
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.