1. Овој сајт користи колачиња неопходни за неговото функционирање. Ако продолжиш да го користиш, значи се согласуваш со нашата употреба на колачиња. Прочитај повеќе.

еминем

Дискусија во 'Канта' започната од misperfekt, 27 април 2013.

Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.
 1. misperfekt

  misperfekt Истакнат член

  Се зачлени на:
  13 јануари 2013
  Пораки:
  79
  Допаѓања:
  31
  има ли овде обожаватели???
  или само јас сум
   
 2. RainBow

  RainBow Глобален модератор Член на тимот

  Се зачлени на:
  3 декември 2009
  Пораки:
  20.445
  Допаѓања:
  58.556
  Пол:
  Женски
Статус на темата:
Не е отворена за нови одговори.